Wesołych Świąt i pomyślności w Nowym Roku!
Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Pracownicy szkoły Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku składam Wam serdeczne życzenia.
DetailsDrodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Pracownicy szkoły Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku składam Wam serdeczne życzenia.
DetailsKlasowa wigilia klas 2ap, 3az i 3bz wraz z wychowawcami i zaproszonymi gośćmi była szczególnym czasem dzielenia się radością i troską o każdego z nas.
Wyczekiwaliśmy tej naszej pierwszej wspólnej 'wigilijki’ 🥰 aż wreszcie udało się!