Akcja Eko – szafa
26 listopada 2021, w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna „Eko- szafa”.
26 listopada 2021, w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna „Eko- szafa”.
W listopadzie klasy: 1 ap, 2 ap, 2 bp i 3 dp wraz z wychowawczyniami uczestniczyły w pięciu warsztatach prowadzonych przez panią Annę Graicke pracownika Muzeum Odlewnictwa Artystycznego👏
26 listopada klasy 2 ap, 2 bp, 3 dp i 1 ap wraz z paniami Łucją Jankiewicz, Hanną Saferną i Małgorzatą Raróg-Chudobą w ramach projektu edukacyjnego, po raz ostatni uczestniczyły w warsztatach ” Żeliwne baśnie” w Muzeum Odlewnictwa Artystycznego w Gliwicach.
25 listopada klasy 2 ap, 2 bp, 3 dp i 1 ap wraz z paniami Łucją Jankiewicz, Hanną Saferną i Małgorzatą Raróg-Chudobą w ramach projektu edukacyjnego, brały udział w kolejnych warsztatach „Żeliwne baśnie” w Muzeum Odlewnictwa Artystycznego w Gliwicach😃