Wycieczka do Żywca
15.09.2021 uczniowie z naszej szkoły zwiedzali Muzeum Miejskie w Żywcu.
15.09.2021 uczniowie z naszej szkoły zwiedzali Muzeum Miejskie w Żywcu.
1 września 2021 r. zapraszam na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
Dopingujcie olimpijczyków, kibicujcie i zdobywajcie sprzęt sportowy dla uczniów naszej szkoły.