Uczniowie klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w zajęciach pt. „Bezpieczeństwo w moim otoczeniu”, realizowanych w ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”, zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Celem cyklu zajęć profilaktycznych, organizowanych w szkołach w czerwcu, jest przygotowanie uczniów do bezpiecznego spędzania wakacji.
Podczas spotkań poruszone zostały ważne zagadnienia dotyczące:
🏠 bezpieczeństwa w domu,
🌳 bezpieczeństwa w najbliższym otoczeniu,
☀️ bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku,
💻 bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.
Zdobyta wiedza i praktyczne wskazówki pomogą naszym uczniom podejmować odpowiedzialne decyzje i zadbać o własne bezpieczeństwo każdego dnia.
#TydzieńDlaBezpieczeństwa #BezpieczneWakacje









