Zajęcia z BEZPIECZEŃSTWA
Uczniowie klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy uczestniczyli w zajęciach pt. „Bezpieczeństwo w moim otoczeniu”, realizowanych w ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”, zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

