Zastępstwa

Okres: 29.05.2024 (śr.) - 29.05.2024 (śr.)

Dzień: 29.05.2024 (śr.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
0, 07:10-07:55Dudek Barbara2dz|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjneJankiewicz Łucja
0, 07:10-07:55Dudek Barbara3Lb|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy39Jankiewicz Łucja
0, 07:10-07:55Kaflowska Katarzyna2apFunkcjonowanie osobiste i społeczne13Borth Grażyna
1, 08:00-08:45Dudek Barbara3La|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy39Grabowska Aleksandra
1, 08:00-08:45Dudek Barbara2fz|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowyGrabowska Aleksandra
1, 08:00-08:45Herman Jacek1LbJęzyk polski14Klyszcz Justyna
1, 08:00-08:45Kaflowska Katarzyna2apFunkcjonowanie osobiste i społeczne13Borth Grażyna
2, 08:50-09:35Dudek Barbara2rz|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowyUwsiewicz-Kniecicka Ewa
2, 08:50-09:35Dudek Barbara2pz|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowyUwsiewicz-Kniecicka Ewa
2, 08:50-09:35Herman Jacek1LbJęzyk polski27Klyszcz Justyna
2, 08:50-09:35Kaflowska Katarzyna1ap|pdp_BePrzysposobienie do pracy12Rydel Olimpia
2, 08:50-09:35Klejnot-Schreiber Ewa3La|ang_KE1Język angielski13Kocel Elżbieta
2, 08:50-09:35Klejnot-Schreiber Ewa3Lb|ang_KE1Język angielski13Kocel Elżbieta
3, 09:45-10:30Dudek Barbara2cz|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy39Raróg-Chudoba Małgorzata
3, 09:45-10:30Dudek Barbara3cz|tww_BD2Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy9Raróg-Chudoba Małgorzata
3, 09:45-10:30Herman Jacek3LcJęzyk polski39Klyszcz Justyna
3, 09:45-10:30Herman Jacek3LbJęzyk polski39Klyszcz Justyna
3, 09:45-10:30Kaflowska Katarzyna1ap|pdp_BePrzysposobienie do pracy8Rydel Olimpia
3, 09:45-10:30Klejnot-Schreiber Ewa2mz|ang_KE1Język angielski13Kocel Elżbieta
3, 09:45-10:30Klejnot-Schreiber Ewa2nz|ang_KE1Język angielski13Kocel Elżbieta
3, 09:45-10:30Klejnot-Schreiber Ewa2oz|ang_KE1Język angielski13Kocel Elżbieta
3, 09:45-10:30Müller Małgorzata2LaBiologia9aMaćkowska Jolanta
3, 09:45-10:30Sznir Mariola2ap|Gr1Język polski dla uchodźcówGrabowska Aleksandra
3, 09:45-10:30Sznir Mariola3ap|Gr1Język polski dla uchodźcówGrabowska Aleksandra
4, 10:40-11:25Dudek Barbara2La|zaj_kor_BD1Zajęcia rewalidacyjne39Kasperczyk Bożena
4, 10:40-11:25Halemba Przemysław2La|gimkor_PH1Zajęcia rewalidacyjne - gimnastyka korekcyjna118Legieżyński Krzysztof
4, 10:40-11:25Herman Jacek2oz|INDJęzyk polskiNI odwołane
4, 10:40-11:25Kaflowska Katarzyna1ap|pdp_BePrzysposobienie do pracy15Borth Grażyna
4, 10:40-11:25Klejnot-Schreiber Ewa2mz|ang_KE1Język angielski13Kocel Elżbieta
4, 10:40-11:25Klejnot-Schreiber Ewa2nz|ang_KE1Język angielski13Kocel Elżbieta
4, 10:40-11:25Klejnot-Schreiber Ewa2oz|ang_KE1Język angielski13Kocel Elżbieta
4, 10:40-11:25Marchewczyk Józef1LbHistoria36Waligóra Adam
4, 10:40-11:25Müller Małgorzata8asBiologia12Bieganowska Maria
4, 10:40-11:25Müller Małgorzata8bsBiologia12Bieganowska Maria
5, 11:35-12:20Dudek Barbara3apFunkcjonowanie osobiste i społeczne23Saferna Hanna
5, 11:35-12:20Halemba Przemysław2Lb|gimkor_PH1Zajęcia rewalidacyjne - gimnastyka korekcyjnaWysowska Aleksandra
5, 11:35-12:20Halemba Przemysław2Lc|gimkor_PH1Zajęcia rewalidacyjne - gimnastyka korekcyjnaWysowska Aleksandra
5, 11:35-12:20Herman Jacek2szJęzyk polskiKołoczek-Wybierek Joanna
5, 11:35-12:20Klejnot-Schreiber Ewa2dz|ang_KE1Język angielski13Kowol Agnieszka
5, 11:35-12:20Klejnot-Schreiber Ewa2cz|ang_KE1Język angielski13Kowol Agnieszka
5, 11:35-12:20Marchewczyk Józef1LbHistoria36Waligóra Adam
5, 11:35-12:20Müller Małgorzata2azBiologia209Lietz Ewa
5, 11:35-12:20Müller Małgorzata2bzBiologia209Lietz Ewa
5, 11:35-12:20Sznir Mariola8asJęzyk polski208Kasperczyk Bożena
5, 11:35-12:20Sznir Mariola8bsJęzyk polski208Kasperczyk Bożena
6, 12:40-13:25Halemba Przemysław1Lb|gimkor_PH1Zajęcia rewalidacyjne - gimnastyka korekcyjnaPytlik Dominika
6, 12:40-13:25Klejnot-Schreiber Ewa2dz|ang_KE1Język angielski13Kowol Agnieszka
6, 12:40-13:25Klejnot-Schreiber Ewa2cz|ang_KE1Język angielski13Kowol Agnieszka
6, 12:40-13:25Marchewczyk Józef3czHistoria31Waligóra Adam
6, 12:40-13:25Marchewczyk Józef3dzHistoria31Waligóra Adam
6, 12:40-13:25Sznir Mariola8asJęzyk polski36Mroszczak Anna
6, 12:40-13:25Sznir Mariola8bsJęzyk polski36Mroszczak Anna
6, 12:40-13:25Wójcik Aleksandra1Lb|zaj_kor_WA1Zajęcia rewalidacyjneRoj Monika
7, 13:30-14:15Dudek Barbara3mz|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy39Olczak-Rawecka Antonina
7, 13:30-14:15Dudek Barbara3nz|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy39Olczak-Rawecka Antonina
7, 13:30-14:15Herman Jacek2ozJęzyk polski26Kołoczek-Wybierek Joanna
7, 13:30-14:15Klejnot-Schreiber Ewa2dz|j_ob_zaw_KEJęzyk obcy zawodowy13Kowol Agnieszka
7, 13:30-14:15Klejnot-Schreiber Ewa2ez|j_ob_zaw_KEJęzyk obcy zawodowy13Kowol Agnieszka
7, 13:30-14:15Marchewczyk Józef8asHistoria31Waligóra Adam
7, 13:30-14:15Marchewczyk Józef8bsHistoria31Waligóra Adam
7, 13:30-14:15Sznir Mariola3azJęzyk polski36Mrozek-Minkina Katarzyna
7, 13:30-14:15Sznir Mariola3bzJęzyk polski36Mrozek-Minkina Katarzyna
8, 14:20-15:05Dudek Barbara8as|tww_BD2Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy39Łączkiewicz Ewelina
8, 14:20-15:05Dudek Barbara8bs|zaj_kor_BD2Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy15Łączkiewicz Ewelina
8, 14:20-15:05Halemba Przemysław2dz|wf_PH1Wychowanie fizyczneOlczak-Rawecka Antonina
8, 14:20-15:05Halemba Przemysław2cz|wf_PH1Wychowanie fizyczneOlczak-Rawecka Antonina
8, 14:20-15:05Halemba Przemysław2oz|wf_PH1Wychowanie fizyczneOlczak-Rawecka Antonina
8, 14:20-15:05Marchewczyk Józef3ozHistoria31Waligóra Adam
8, 14:20-15:05Sznir Mariola2ap|Gr1Język polski dla uchodźcówRoj Monika
8, 14:20-15:05Sznir Mariola1az|Gr1Język polski dla uchodźcówUczniowie przychodzą później
8, 14:20-15:05Sznir Mariola3ap|Gr1Język polski dla uchodźcówRoj Monika
8, 14:20-15:05Wójcik Aleksandra2ap|zaj_kor_WA3Zajęcia rewalidacyjne14Kogowska-Piasecka Elżbieta
9, 15:10-15:55Dudek Barbara2az|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy39Uczniowie zwolnieni do domu
9, 15:10-15:55Dudek Barbara2bz|tww_BD1Zajęcia rewalidacyjne - terapia wad wymowy39Uczniowie zwolnieni do domu
9, 15:10-15:55Sznir Mariola2ap|Gr1Język polski dla uchodźcówUczniowie zwolnieni do domu
9, 15:10-15:55Sznir Mariola1az|Gr1Język polski dla uchodźcówUczniowie zwolnieni do domu
9, 15:10-15:55Sznir Mariola3ap|Gr1Język polski dla uchodźcówUczniowie zwolnieni do domu

Zastępstwa dzienniki zajęć innych

Okres: 29.05.2024 (śr.) - 29.05.2024 (śr.)

Dzień: 29.05.2024 (śr.)
GodzinaNauczycielDziennik zajęć innychOpis zajęćSalaZastępcaUwagi
15:10-15:55Dudek BarbaraDziennik zajęć rewalidacyjnych 2azTerapia Wad Wymowy (TWW)Uczniowie przychodzą później
15:10-15:55Dudek BarbaraDziennik zajęć rewalidacyjnych 2bzTerapia Wad Wymowy (TWW)Uczniowie przychodzą później

Zastępstwa dyżury

Okres: 29.05.2024 (śr.) - 29.05.2024 (śr.)

Dzień: 29.05.2024 (śr.)
GodzinaNauczycielMiejsce dyżuruZastępcaUwagi
07:55-08:00Kaflowska KatarzynaParter stary 1-
08:45-08:50Herman JacekPodwórko Most/Boiska-
08:45-08:50Klejnot-Schreiber Ewa2 piętro stary budynek-
09:35-09:45Kaflowska KatarzynaParter stary 2-
09:35-09:45Klejnot-Schreiber Ewa1 piętro nowy budynek-
10:30-10:40Dudek BarbaraNiski parter stary 2-
10:30-10:40Kaflowska KatarzynaParter stary 2-
11:25-11:35Halemba Przemysław1 piętro nowy budynek-
11:25-11:35Klejnot-Schreiber EwaPodwórko Most/Boiska-
12:20-12:40Marchewczyk Józef1 piętro nowy budynek-
13:25-13:30Halemba PrzemysławPodwórko GZAZ-
13:25-13:30Marchewczyk Józef1 piętro stary budynek-
13:25-13:30Sznir MariolaParter stary 1-
14:15-14:20Sznir MariolaParter stary 2-
15:05-15:10Dudek Barbara2 piętro stary budynek-
15:05-15:10Sznir MariolaParter stary 1-