Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Jakość powietrza

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

A oto i zdjęcia z uroczystej gali wręczenia nagród w XIX Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych, na której byliśmy 3 stycznia 2019r. Naszą grupę reprezentowali uczniowie z klasy 3 az odbierając dyplom oraz nagrodę z rąk księdza biskupa Andrzeja Iwaneckiego, który jest biskupem pomocniczym naszej Diecezji Gliwickiej.

jaselka 18_gala_0112

Po uroczystych powitaniach mogliśmy zobaczyć jedno z przedstawień przygotowanych przez uczniów 5 klasy Szkoły Podstawowej. Pokazali oni, jak różnie ludzie przeżywają narodzenie się Dzieciątka Jezus – jedni czekają, ciesząc się, przygotowując swoje serce, pomagając innym a drudzy są przerażeni i tylko bojąc się o swoje stanowiska, myślą jak pozbyć się niewinnego Nowonarodzonego Dzieciątka. Pierwsi są radośni i szczęśliwi a ci drudzy sami siebie unieszczęśliwiają i ranią innych.

Następnie każda z grup miała możliwość uściśnięcia dłoni przez księdza biskupa ora panią dyrektor Gliwickiego Centrum Edukacyjnego, którzy gratulowali nam oraz chwalili za tak piękne osiągnięcia i zaangażowanie.

Jako nagrodę otrzymaliśmy ciekawe gry edukacyjne, które są dostępne dla wszystkich uczniów w bibliotece szkolnej aby bawić, relaksować i rozwijać kolejne nasze zdolności. Zostaliśmy zaproszeni i zachęceni do tego by wziąć udział w kolejnej XX edycji przeglądu.

Na zakończenie ksiądz biskup pobłogosławił wszystkich zebranych, dziękując za zaangażowanie, radość i dawanie świadectwa naszej wiary.

Więcej zdjęć na stronie GCE.

Ł. Jankiewicz, J. Górczyk, ks. P. Zając

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec  

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Aktywna tablica

aktywna-tablica

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj81
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6615
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11569
mod_vvisit_counterWszystkie622039

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 34.203.213.116
,
Today:19, Sty , 2019