Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Jakość powietrza

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

6 grudnia 2018 r. odbyła się wycieczka do Wrocławia w której uczestniczyli uczniowie klasy IIIaz oraz IIIbz.

 20181206 131255 640x478

Po przyjeździe do Wrocławia udaliśmy się pieszo z dworca PKP do Hydropolis. Jest ono unikatowym centrum wiedzy poświęconym wodzie, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Odkrywa procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi. Wystawa podzielona była na dziewięć stref tematycznych, każda z nich przedstawia substancję życia z innego ujęcia. To jedyny taki obiekt w Polsce i jeden z nielicznych na świecie – wystawa znajduje się w zabytkowym, XIX-wiecznym neogotyckim podziemnym zbiorniku wody czystej o powierzchni 4600 m². Największym zainteresowaniem cieszyła się strefa relaksu gdzie można było odprężyć się na podświetlanych leżankach i nabrać sił do dalszego zwiedzania. Po dwugodzinnym pobycie w Hydropolis udaliśmy się na Jarmark Bożonarodzeniowy, który stał się już coroczną tradycją Wrocławia. Jest to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu czekoladowych pierników oraz specjałów, których nie spotka się w żadnym innym miejscu czekała na nas również moc świątecznych atrakcji. Pogoda nam sprzyjała, atmosfera była wyjątkowa, trochę może byliśmy zmęczeni, ale wszyscy się zgadzają z tym, że warto było jechać na taką wycieczkę.

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec  

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Aktywna tablica

aktywna-tablica

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj81
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6615
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11569
mod_vvisit_counterWszystkie622039

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 34.203.213.116
,
Today:19, Sty , 2019