Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Jakość powietrza

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

W ramach profilaktyki prozdrowotnej dnia 29 listopada odbyła się kolejna edycja Dnia Zdrowia pod nazwą „Stop narkotykom, stop dopalaczom".

20181129 093613 640x414

Wcześniej rozwieszono plakaty tematyczne reklamujące imprezę, zawierające szczegóły programu. W sali gimnastycznej, gdzie zgromadzono uczniów wszystkich poziomów kształcenia, odbyła się prezentacja multimedialna ukazująca aktualny stan wiedzy o środkach psychoaktywnych z krótkimi filmami edukacyjnymi. Drastyczne sceny z tych filmów wywołały duże poruszenie wśród odbiorców, co było celem organizatorów. Następnie wystąpili zaproszeni goście – funkcjonariusze Komisariatu I Policji w Gliwicach, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z zakresu walki z narkotykami i dopalaczami. Jak się okazało, jest to duży problem nie tylko wśród dorosłych ale przede wszystkim wśród młodzieży. Okazało się, że osoby uzależnione stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie samych, ale i dla otoczenia, stąd częste interwencje policji. Niewątpliwy autorytet funkcjonariuszy i ich barwne wystąpienie, odbiło się głośnym echem wśród uczniów naszej szkoły. Pod koniec imprezy rozdano uczniom ulotki okolicznościowe, barwne zakładki do książek z adresami i numerami telefonów kontaktowych osób i instytucji udzielających pomocy w tym zakresie.

 

Mirosława Bartuchowska

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec  

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Aktywna tablica

aktywna-tablica

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj102
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8329
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10254
mod_vvisit_counterWszystkie612184

Online (20 minutes ago): 7
Your IP: 54.172.40.93
,
Today:19, Gru , 2018