Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Jakość powietrza

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

6 listopada mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole pana Piotra Kulczynę – leśnika z zawodu i z zamiłowania, gospodarza Leśniczówki w Smolnicy. Pan Piotr Kulczyna jest człowiekiem o wielu pasjach – znawca historii Polski, organizator wypraw na Wschód, społecznik i organizator zawodów „Kawaleryjka", autor książek o tematyce podróżniczej, świetny mówca i gawędziarz.

45506146 2228738504080601_7758080266639245312_n 640x400 image11

Pan Piotr Kulczyna wygłosił bardzo interesującą prelekcję dla młodzieży naszej szkoły, która dotyczyła początków niepodległej II Rzeczypospolitej, wskazał także przykłady współczesnego patriotyzmu. Na zakończenie podkreślił słowa Marszałka Piłsudskiego − Kto nie szanuje i nie zna swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości.

Po spotkaniu nastąpiło uroczyste posadzenie Dębu Niepodległości – upamiętniającego 100 rocznicę odzyskania Niepodległości. Sadzonkę dębu szypułkowego otrzymaliśmy w darze od Nadleśnictwa Rybnik. Obok drzewka wkopana została kapsuła czasu zawierająca m.in. przesłanie uczniów naszej szkoły do przyszłych pokoleń.

Dziękujemy Nadleśnictwu Rybnik za sadzonkę dębu, a Panu Leśniczemu Piotrowi Kulczynie za fachową pomoc przy sadzeniu drzewka i wspaniałą lekcję historii.

Mamy nadzieję na kolejne interesujące spotkania z Panem Leśniczym.

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec  

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Aktywna tablica

aktywna-tablica

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj81
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6615
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11569
mod_vvisit_counterWszystkie622039

Online (20 minutes ago): 6
Your IP: 34.203.213.116
,
Today:19, Sty , 2019