Dobry Start - 300 zł dla ucznia

dobry start_300 1024x513300 zł – tyle wynosi jednorazowe wsparcie dla ucznia rozpoczynającego rok szkolny 2018/19. 
Więcej na stronie https://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/dobry-start/

Wnioski od 1 lipca można składać drogą elektroniczną przez ministerialny portal www.empatia.mrpips.gov.pl
lub bankowość elektroniczną.

Szczegółowe informacje dla Gliwic na stronie OPS w Gliwicach

Wniosek do pobrania

Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Informacje o rekrutacji

Oferta edukacyjna i rekrutacja 2018/19szkola

Zapoznaj się ze szczególami naboru

Dokumenty do pobrania

Wywiad z Dyrektorem ZSSp.

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

11 Kwietnia odbyło się spotkanie dotyczące WOLONTARIATU HOSPICYJNEGO. Gościem naszej szkoły była p. Aneta Korzuśnik–Nowak, koordynator wolontariatu w Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.

dsc 1669 640x360

Uczniowie mieli możliwość wysłuchania najważniejszych informacji związanych z ideą wolontariatu ze szczególnym uwzględnieniem wolontariatu hospicyjnego. Pani Aneta przedstawiała także możliwości pomocy, której możemy udzielać osobom związanym z gliwickim Hospicjum. Tuż po prelekcji nawiązała się dyskusja między obecnymi nauczycielami oraz uczniami. Mamy nadzieję, że pomysły które w trakcie spotkanie się zrodziły w odpowiednim czasie zostaną wprowadzone w czyn

„Odkrywając powołanie do wolontariatu...Powołanie do wolontariatu w Hospicjum to nic innego jak powołanie do pomocy nieuleczalnie chorym. Przyznaje, że nie jest to łatwe, a proces stawania się wolontariuszem trwa ok. 4 miesięcy. Ale kiedy już jako wolontariusz odkryjesz w swoim powołaniu radość pomagania szybko odkryjesz, że jakkolwiek starałbyś się w swoich działaniach to i tak zawsze więcej otrzymasz od pacjenta. Wolontariat z czasem staje się sposobem na życie. Życie, które nie ocenia, nie pędzi za resztą świata, widzi i słucha drugiego człowieka. Życie, w którym słowo człowiek oznacza godność, a nie umieranie..." (tekst ze strony internetowej Hospicjum)

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec   gom

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj12
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7110
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11099
mod_vvisit_counterWszystkie588883

Online (20 minutes ago): 4
Your IP: 54.158.208.189
,
Today:21, Paź , 2018