Dobry Start - 300 zł dla ucznia

dobry start_300 1024x513300 zł – tyle wynosi jednorazowe wsparcie dla ucznia rozpoczynającego rok szkolny 2018/19. 
Więcej na stronie https://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/dobry-start/

Wnioski od 1 lipca można składać drogą elektroniczną przez ministerialny portal www.empatia.mrpips.gov.pl
lub bankowość elektroniczną.

Szczegółowe informacje dla Gliwic na stronie OPS w Gliwicach

Wniosek do pobrania

Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Informacje o rekrutacji

Oferta edukacyjna i rekrutacja 2018/19szkola

Zapoznaj się ze szczególami naboru

Dokumenty do pobrania

Wywiad z Dyrektorem ZSSp.

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy uczniów i nauczycieli ze Szkoły Szkoła Społeczna w Zabrzu. Uczniowie wzięli udział w warsztatach "Zrozumieć niepełnosprawność" prowadzonych przez p. Małgorzatę Müller, której asystowali nasi uczniowie: Kacper, Dominika i Julia, zwiedzili naszą szkołę i Gliwicki Zakład Aktywności Zawodowej oraz uczestniczyli w warsztatach kulinarnych poprowadzonych przez p. Małgorzatę Wolską. Gimnazjaliści z Zabrza postanowili dać też coś od siebie i odegrali dla nas przedstawienie pt.: "Karmelek", które pokazało jak wielką wartością w życiu jest przyjaźń.

20180410 124410 640x472

Teoretyczna część warsztatów odbyła się już wczoraj w szkole w Zabrzu, gdzie naszą szkołę reprezentowała p. Małgorzata Müller i przybliżyła tamtejszym uczniom temat: "Savoir vivre w stosunku do osób niepełnosprawnych". Podczas dzisiejszych warsztatów praktycznych nasi goście nawlekali igłę w rękawicach ogrodowych, przechadzali się z zasłoniętymi oczami w asyście swoich kolegów, próbowali pokonać slalom poruszając się na wózku... Porozmawiali też z naszymi uczniami i dowiedzieli się, jak spędzają swój czas w aktywny sposób. Dziękuję za pomoc p. Dariuszowi Postkowi i p. Beacie Majnusz oraz p. Adamowi Krysiowi.

Koordynator dzisiejszego wydarzenia K.Mrozek-Minkina

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec   gom

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9
mod_vvisit_counterW tym miesiącu7107
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11099
mod_vvisit_counterWszystkie588880

Online (20 minutes ago): 3
Your IP: 54.158.208.189
,
Today:21, Paź , 2018