Dobry Start - 300 zł dla ucznia

dobry start_300 1024x513300 zł – tyle wynosi jednorazowe wsparcie dla ucznia rozpoczynającego rok szkolny 2018/19. 
Więcej na stronie https://www.mpips.gov.pl/aktualnosci-wszystkie/dobry-start/

Wnioski od 1 lipca można składać drogą elektroniczną przez ministerialny portal www.empatia.mrpips.gov.pl
lub bankowość elektroniczną.

Szczegółowe informacje dla Gliwic na stronie OPS w Gliwicach

Wniosek do pobrania

Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Informacje o rekrutacji

Oferta edukacyjna i rekrutacja 2018/19szkola

Zapoznaj się ze szczególami naboru

Dokumenty do pobrania

Wywiad z Dyrektorem ZSSp.

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

UWAGA: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - 3 września o godz. 9.00
Powiększenie

23 stycznia uczniowie klas 7as oraz 3ag uczestniczyli w warsztatach grafiki komputerowej, które odbyły się w Domu Aktywnej Młodzieży w Gliwicach. Spotkanie to było zorganizowane w ramach Projektu Edukacyjnego „Aktywni Społecznie", w którym nasza szkoła bierze udział od roku szkolnego 2016/2017.

dsc 1614 640x360

Celem programu jest promowanie, wdrażanie i rozwój koncepcji Community School czyli szkoły aktywnej w społeczności lokalnej, promującej partnerstwo między szkołą, a mieszkańcami i lokalnymi organizacjami. Aktywność uczniów w społeczności lokalnej jest pierwszym stopniem do szerszego społecznego działania, jest najlepszą, bo „praktyczną" szkołą życia, świadomego działania i wykorzystania potencjału młodych ludzi. Ponadto uczniowie edukują się w dziedzinie praw człowieka, zapobiegania dyskryminacji, poszanowania prawa, profilaktyki problemów społecznych oraz działalności społecznej.

Uczniowie podczas dwugodzinnego warsztatu poznawali podstawy grafiki komputerowej oraz samodzielnie wykonywali prace w programie Adobe Photoshop. Wykonane projekty graficzne świadczą o kreatywności uczniów a zaangażowanie młodzieży podczas warsztatów pokazało jak bardzo chętnie uczestniczą w tego rodzaju zajęciach.

Aleksandra Wysowska
Małgorzata Müller

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec   gom

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj40
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3584
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc6032
mod_vvisit_counterWszystkie565777

Online (20 minutes ago): 4
Your IP: 54.198.126.110
,
Today:17, Sie , 2018