Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Jakość powietrza

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

Wyprawka szkolna 2017/18

Pomoc materialna o charakterze socjalnym

Stypendia szkolne

Wniosek o przyznanie stypendium

Zasiłki szkolne

Wniosek o przyznanie zasiłku

Stypendium Prezydenta Miasta Gliwice

Wniosek o przyznanie stypendium Prezydenta Miasta Gliwice - kliknij TUTAJ!

Stypendium Szkolne

Uczniowie będący w trudnej sytuacji materialnej mogą ubiegać się o stypendium szkolne. Dochód na osobę w rodzinie z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku, uprawniającego do stypendium, nie może przekroczyć 514 zł netto. Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 września w Urzędzie Miasta czy Gminy właściwym dla miejsca zamieszkania ucznia. Stypendium wypłacane jest w formie zwrotu kosztów poniesionych na wydatki związane z edukacją (zgodnie z Katalogiem Wydatków),na podstawie przedłożonych w szkole faktur lub rachunków, wystawionych na imię i nazwisko ucznia.

Katalog wydatków

Zasiłek szkolny

Uczniowie mogą starać się o jednorazowy zasiek, w ciągu dwóch miesięcy od wystąpienia zdarzenia uzasadniającego jego wypłatę (kradzież, pożar, śmierć w rodzinie, zniszczenie dobytku, ciężki wypadwk). Obowiązuje taki sam wniosek jak w przypadku stypendium z dokumentami opisującymi sytuację rodziny w związku ze zdarzeniem losowym. Nie obowiązuje w tym przypadku kryterium dochodowe.

Wniosek o przyznanie zasiłku szkolnego

Stypendium za wyniki w nauce

W myśl art. 90 ustawy o systemie oświaty, w budżecie miasta zaplanowano środki na stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce lub sporcie. Otrzymane przez szkołę środki zostają rozdzielane między uczniów spełniających kryteria określone w Regulaminie przyznawania Pomocy Materialnej Uczniom ZSZSp na zakończenie każdego półrocza. Nie obowiązuje kryterium dochodowe.

Ciuszek za grosik

 Dwukrotnie w ciągu roku szkolnego (jesień i wiosna), organizujemy kiermasz odzieży używanej. Uczniowie, za symboliczna złotówkę, mogą kupować zebrane przez uczniów i pracowników szkoły rzeczy (odzież, obuwie, plecaki, ozdoby), czyste i w bardzo dobrym stanie. Można też przynosić rzeczy na zamianę. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, jak też pracowników.

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec  

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Aktywna tablica

aktywna-tablica

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj102
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8329
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10254
mod_vvisit_counterWszystkie612184

Online (20 minutes ago): 6
Your IP: 54.172.40.93
,
Today:19, Gru , 2018