Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Jakość powietrza

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

Projekt pt. "Jeden świat" już po raz drugi jest realizowany przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Polega na zorganizowaniu i przeprowadzeniu cyklu warsztatów artystycznych, podczas których nasi uczniowie wraz z bardzo uzdolnionymi licealistami tworzą wspólne "dzieła".

 

 W tym roku korzystamy z pracowni Liceum Plastycznego: malarstwa i rysunku, grafiki i projektowania, fotografii i rzeźby - aby ramię w ramię wykonać prace będące scenografią do spektaklu teatralnego. Zajęcia plastyczne prowadzą nauczyciele/artyści z poszczególnych dziedzin sztuki.

Warsztaty teatralne odbywają się w auli GCOP-u. Tu reżyser TeAtru A p. Leszek Styś, aktorzy i choreografka prowadzą próby i ćwiczenia parateatralne. Nauczyciele specjalni towarzyszą swoim uczniom podczas wszystkich zajęć czuwając nad ich bezpiecznym i prawidłowym przebiegiem.

Więcej szczegółowych informacji o projekcie zawiera prezentacja pt. "Jeden świat", a to, jak zajęcia wyglądają w praktyce pokazuje film pt. "Inne widzenie- świat ten sam".

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec  

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Aktywna tablica

aktywna-tablica

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj116
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8343
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10254
mod_vvisit_counterWszystkie612198

Online (20 minutes ago): 13
Your IP: 54.172.40.93
,
Today:19, Gru , 2018