Szkoła Najwyższej Jakości 2018

logo sznj_internet_kolor

Bardzo miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem w III edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości".

Jakość powietrza

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

Taniec to radość, pasja, a nawet sens życia. Wyzwala emocje oraz poczucie wolności. Redukuje napięcia i poprawia nastrój. Taniec rozwija sprawność fizyczną. Kształtuje świadomość ciała i dodaje pewności siebie. Niektórzy twierdzą, że taniec pokonuje wszelkie bariery...

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z udziałem tancerza, absolwenta naszej szkoły - Konrada Patrzyka :)

 
Powiększenie

Wprawdzie Dzień Poezji obchodzony jest w różnych krajach w różnych terminach, jednak nam niemal udało się wpisać w datę ustaloną w 1999 r. przez UNESCO na 21 marca. W piątek 18 marca, na scenie CH FORUM odbyło się spotkaniu pt. „Dobre słowo", w ramach projektu Biblioteki Miejskiej „Opowiem wam o..".

Dzień Poezji

Więcej…

 
Powiększenie

pawel

 
Powiększenie

19 kwietnia wieczorem Paweł Krzesniak był bohaterem audycji Jacka Kurka pt. "Noc Nie Bez Końca" w Katowickim Radiu EM Katowice. Słuchacze radia poznali wiersze Pawła w przepięknej interpretacji Pana Kurka. Wiersze ilustrowala wspaniała muzyka... W audycji wystąpiła również Ewa Krzesnisk mama Pawła oraz Małgorzata Błotnicka - nauczyciel i szkolny "mecenas" naszych uczniów.

imag0088

 
Powiększenie

Z cyklu: Niezwykli uczniowie

wiersz1Przedstawiamy Pawła.2015-01-17 11.29.29

Paweł to uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Jest pogodny, czasem uparty, ma wielu kolegów... na pierwszy rzut oka - uczeń jak inni. Jest jednak coś, co czyni go wyjątkowym. To poezja..., bo Paweł pisze wiersze. Boryka się z ortografią, gramatyką, interpunkcją, składnią... jednak pomimo tych trudności tworzy piękne, szczere i wzruszające wiersze. Gdy zapytałam: Paweł, dlaczego właściwie piszesz te swoje wiersze? -odpowiedział szczerze: Piszę, bo nie umiem powiedzieć o tym co czuję... łatwiej mi napisać, więc piszę...

Wiersze Pawła w swojej szczerości, prostocie, jasności są niezwykłe. Z resztą - najlepiej poczytać. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj więcej wierszy

 

 
Więcej artykułów…

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec  

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Aktywna tablica

aktywna-tablica

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj121
mod_vvisit_counterW tym miesiącu8348
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10254
mod_vvisit_counterWszystkie612203

Online (20 minutes ago): 14
Your IP: 54.172.40.93
,
Today:19, Gru , 2018