Reforma Edukacji w Naszej Szkole

plakat-reformaZapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi reformy edukacji w naszej szkole:

List Dyrektora ZSSp. im. J. Korczaka do Rodziców

oraz na stronach:

http://reformaedukacji.men.gov.pl/

Do pobrania broszura informacyjna z najważniejszymi zmianami.

Informacje o rekrutacji
Wywiad z Dyrektorem ZSSp.

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

20180423 135953 640x360

23 kwietnia na Cmentarzu Centralnym w Gliwicach odbyło się coroczne Spotkanie Pokoleń.

Ta coroczna uroczystość organizowana jest dla uczczenia pamięci Marszu Śmierci, więźniów politycznych hitlerowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz - Birkenau i jego gliwickich filii. Wielkie wrażanie na zgromadzonych zrobił apel poległych i pomordowanych, który zakończyła salwa honorowa oraz występy okolicznościowe: występ zespołu Kombatant ZKRP i BWP oraz etiuda w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Gliwicach. W tej niezwykłej lekcji historii wziął udział Poczet Sztandarowy naszej szkoły, a przede wszystkim byli więźniowie obozów koncentracyjnych. Mamy nadzieję , że dzięki tej uroczystości pamięć o wydarzeniach z przeszłości przetrwa wśród kolejnych pokoleń i pozwoli ludzkości uniknąć tak haniebnych kart w historii.

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec   gom

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj294
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6847
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11509
mod_vvisit_counterWszystkie540157

Online (20 minutes ago): 8
Your IP: 54.81.183.183
,
Today:20, Maj , 2018