Reforma Edukacji w Naszej Szkole

plakat-reformaZapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi reformy edukacji w naszej szkole:

List Dyrektora ZSSp. im. J. Korczaka do Rodziców

oraz na stronach:

http://reformaedukacji.men.gov.pl/

Do pobrania broszura informacyjna z najważniejszymi zmianami.

Informacje o rekrutacji
Wywiad z Dyrektorem ZSSp.

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy uczniów i nauczycieli ze Szkoły Szkoła Społeczna w Zabrzu. Uczniowie wzięli udział w warsztatach "Zrozumieć niepełnosprawność" prowadzonych przez p. Małgorzatę Müller, której asystowali nasi uczniowie: Kacper, Dominika i Julia, zwiedzili naszą szkołę i Gliwicki Zakład Aktywności Zawodowej oraz uczestniczyli w warsztatach kulinarnych poprowadzonych przez p. Małgorzatę Wolską. Gimnazjaliści z Zabrza postanowili dać też coś od siebie i odegrali dla nas przedstawienie pt.: "Karmelek", które pokazało jak wielką wartością w życiu jest przyjaźń.

20180410 124410 640x472

Teoretyczna część warsztatów odbyła się już wczoraj w szkole w Zabrzu, gdzie naszą szkołę reprezentowała p. Małgorzata Müller i przybliżyła tamtejszym uczniom temat: "Savoir vivre w stosunku do osób niepełnosprawnych". Podczas dzisiejszych warsztatów praktycznych nasi goście nawlekali igłę w rękawicach ogrodowych, przechadzali się z zasłoniętymi oczami w asyście swoich kolegów, próbowali pokonać slalom poruszając się na wózku... Porozmawiali też z naszymi uczniami i dowiedzieli się, jak spędzają swój czas w aktywny sposób. Dziękuję za pomoc p. Dariuszowi Postkowi i p. Beacie Majnusz oraz p. Adamowi Krysiowi.

Koordynator dzisiejszego wydarzenia K.Mrozek-Minkina

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec   gom

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj41
mod_vvisit_counterW tym miesiącu9932
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc13079
mod_vvisit_counterWszystkie531733

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 54.161.45.156
,
Today:26, Kwi , 2018