Reforma Edukacji w Naszej Szkole

plakat-reformaZapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi reformy edukacji w naszej szkole:

List Dyrektora ZSSp. im. J. Korczaka do Rodziców

oraz na stronach:

http://reformaedukacji.men.gov.pl/

Do pobrania broszura informacyjna z najważniejszymi zmianami.

Informacje o rekrutacji
Wywiad z Dyrektorem ZSSp.

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

23 stycznia uczniowie klas 7as oraz 3ag uczestniczyli w warsztatach grafiki komputerowej, które odbyły się w Domu Aktywnej Młodzieży w Gliwicach. Spotkanie to było zorganizowane w ramach Projektu Edukacyjnego „Aktywni Społecznie", w którym nasza szkoła bierze udział od roku szkolnego 2016/2017.

dsc 1614 640x360

Celem programu jest promowanie, wdrażanie i rozwój koncepcji Community School czyli szkoły aktywnej w społeczności lokalnej, promującej partnerstwo między szkołą, a mieszkańcami i lokalnymi organizacjami. Aktywność uczniów w społeczności lokalnej jest pierwszym stopniem do szerszego społecznego działania, jest najlepszą, bo „praktyczną" szkołą życia, świadomego działania i wykorzystania potencjału młodych ludzi. Ponadto uczniowie edukują się w dziedzinie praw człowieka, zapobiegania dyskryminacji, poszanowania prawa, profilaktyki problemów społecznych oraz działalności społecznej.

Uczniowie podczas dwugodzinnego warsztatu poznawali podstawy grafiki komputerowej oraz samodzielnie wykonywali prace w programie Adobe Photoshop. Wykonane projekty graficzne świadczą o kreatywności uczniów a zaangażowanie młodzieży podczas warsztatów pokazało jak bardzo chętnie uczestniczą w tego rodzaju zajęciach.

Aleksandra Wysowska
Małgorzata Müller

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec   gom

baner

Udogodnienia

udogodnienia

Doradztwo zawodowe

edp

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj293
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6846
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc11509
mod_vvisit_counterWszystkie540156

Online (20 minutes ago): 9
Your IP: 54.81.183.183
,
Today:20, Maj , 2018