Reforma Edukacji w Naszej Szkole

plakat-reformaZapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi reformy edukacji w naszej szkole:

List Dyrektora ZSSp. im. J. Korczaka do Rodziców

oraz na stronach:

http://reformaedukacji.men.gov.pl/

Do pobrania broszura informacyjna z najważniejszymi zmianami.

Informacje o rekrutacji
Wywiad z Dyrektorem ZSSp.

logo-wf

Dziennik elektroniczny

baner vulcan 1

 

molnet-plus-n

szkolazklasa

ruch szkola

Powiększenie

20180124 125600 640x354

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla uczniów klas SPdP i KET, 24.01. 2018r. był dniem niezwykłym, wyczekiwanym przez wiele dni. To właśnie wtedy odbył się w szkole bal karnawałowy. Dostarczył nam wielu pozytywnych przeżyć i radości.

Już podczas długiej przerwy, na szkolnym korytarzu mogliśmy spotkać królewny, myszki, bałwanki, tajemnicze osoby w maskach karnawałowych, aniołki, a nawet samego Michaela Jacksona! Przebrania i kostiumy uczestników balu były zachwycające.

Część muzyczną zabawy poprowadził przewodniczący szkoły - Piotr Chudoba. Przygotował dla nas muzyczne kawałki, przy których nie dało się stać spokojnie- wszyscy tańczyliśmy! Dodatkowymi atrakcjami balu były zabawy taneczne, wybory króla i królowej parkietu, a także karaoke w rytmie disco polo. Całą zabawę umilał słodki poczęstunek.

Niestety radosny bal musiał kiedyś dobiec końca. Uroczyste zakończenie nastąpiło, jak zwykle, zbyt szybko...

Wspomnienia z zabawy karnawałowej 2018 na długo pozostaną w naszej pamięci.

Następna już za rok :)

Wychowawcy klas SPdP i KET
Samorząd Uczniowski

 

Nasi partnerzy

biegamy z sercem    logo forum nieb

pobrane   logo oryginal   ec   gom

baner

Doradztwo zawodowe

edp

Statystyka
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj214
mod_vvisit_counterW tym miesiącu6629
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc9366
mod_vvisit_counterWszystkie506914

Online (20 minutes ago): 12
Your IP: 54.227.48.147
,
Today:23, Lut , 2018